Viesnīcas “Jelgava” Zelta zālē atklāta gleznotāja un pedagoga Ulda Rogas gleznu izstāde “Ar savējiem…”.

Par godu pilsētas 757 gadadienai viesnīcas “Jelgava” Zelta zālē atklāta gleznotāja un pedagoga Ulda Rogas gleznu izstāde “Ar savējiem…”. Pārsvarā mākslas mīlētājiem Rogas daiļrade, iespējams, ir labāk pazīstama ar ainavām, tomēr mākslinieks ar to neaprobežojas – visā mākslinieciskā ceļa laikā viņš gleznojis arī portretus.

“”Izstādē “Ar savējiem…” dominē portrets. Pats sevi uzskatu par ainavistu. Vismīļāk atrodos dabā, taisot studijas, uz kuru bāzes darbnīcā top gleznas. Šoreiz izstādē ir tikai portreti. Tie ir manu vistuvāko cilvēku portreti, jo tos labi pazīstu. Es nebaidos kļūdīties, jo tieku cauri ar “veselu ādu.” Skatoties šodienas acīm uz radinieku sejām, priecājos, ka visi paliekam vecāki. Paldies viesnīcai “Jelgava” par šo patīkamo iespēju,” saka U. Roga.

Viesnīcā “Jelgava” ilgu gadu garumā ir veidota viņa darbu kolekcija un šobrīd visus viesnīcas numurus grezno Jelgavas ainavas, kuru autors ir U.Roga. Pirmā publiskā viņa gleznu izstāde viesnīcas telpās notika 2021.gada augustā, par godu mākslinieka 80 gadu jubilejai.
Izstāde būs atvērta viesnīcas Zelta zālē (pirmais stāvs, iepretim reģistratūrai) līdz 10. jūnijam, ieeja bezmaksas, katru dienu no 8:00 līdz 20:00.