Par mums

Viesnīca Jelgava

Četrzvaigžņu viesnīca „Jelgava” atrodas Jelgavas centrā, 40 km attālumā no Rīgas un lidostas "Rīga".
Viesnīcā “Jelgava” pieejams 41 komfortabls numurs, kur iespējams izmitināt līdz 80 personām. Viesi var izmantot saunas kompleksu, trenažieru zāli, dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus, izmantot bezvadu internetu, novietot auto apsargājamā autostāvvietā, uzlādēt savu elektroauto vai pasūtīt īpašas dekorācijas numuram romantiskai noskaņai.

Viesnīcas

Iespējas

Viesnīcā "Jelgava" pieejams 41 komfortabls numurs, kur iespējams izmitināt līdz 80 personām. Viesi var izmantot saunas kompleksu, trenažieru zāli, dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus, izmantot bezvadu internetu, novietot auto apsargājamā autostāvvietā, uzlādēt savu elektroauto vai pasūtīt īpašas dekorācijas numuram romantiskai noskaņai.

Garda

Maltīte

Viesnīcā atrodas muzikālais restorāns “Putnu Dārzs”, kurā gan viesnīcas, gan pilsētas viesi var izbaudīt gardas maltītes. Īpaši ir padomāts par mazajiem viesiem, kurus gaida rotaļu stūrītis un bērnu spēļu laukums. Vasaras terase savus apmeklētājus priecē ar dažādu izmēru putnu būrīšiem un īpašām lounge mājiņām. Klientiem ir pieejamas konferenču un banketu zāles ar ēdināšanas pakalpojumiem. Zvanu zāle ar Vasaras dārzu un terasi kļūs par izcilu vietu privātiem pasākumiem, it īpaši kāzām.

Vēsture

Viesnīcas ēkas celtniecība tika uzsākta 1938.gadā pēc arhitekta Alfrēda Laukirbes projekta - darbi tika pabeigti 1940.gadā, un viesnīca „Jelgava” kļuva par vienu no izsmalcinātākajām Latvijā, tā pārdzīvoja Otrā pasaules kara postu, tika atjaunota un turpina attīstīties, lai piedāvātu klientiem izcilu atpūtu. Viesnīcas ēkai ir Latvijas valsts kultūras pieminekļa statuss.

TOP